MLS

Drużyny

ID Nazwa Drużyny Zawodnicy
1
13 Fishing
Aleksandra Frankowska

Łukasz Chmielewski
2
AngryFish
Grzegorz

Erwin
3
Awaria
Patryk Lewandowski

Janusz Sęk
4
Baracuda Team
Artur Jabłoński

Grzegorz Zalewski
5
Big Bait Team
Piotr Rudniak

Zbigniew Piekut
6
BLACK DRAGON
Jacek Archacki

Piotr Dulski
7
Brothers Team
Krzysztof Sowiński

Radosław Marszałek
8
Czarny Koń Team
Marcin Kucharczyk

Dariusz Niekraszewicz
9
Diamentowe Chłopaki
Michał Sikora

Krystian Bloch
10
Dziki Team Okoń Olsztyn
Radosław Sokołowski

Robert Rudzicz
11
ESCOTE TEAM
Bodziacki Jarosław

Fedorczyk Bogusław
12
Fishing adventure
Patryk strzelecki

Dariusz pruszko
13
FishOn Olsztyn
Bogdan Kozak

Remigiusz Okliński
14
FishOn!
Tomczuk Andrzej

Socha Paweł
15
FishOn! 2 Biskupiec
Mateusz Sowa

Paweł Sołtysiak
16
Flip i Flap
Mariusz Zapaśnik

Jarosław Kilik
17
Frost
Sławomir Frost

Mateusz Frost
18
Germina
Piotr Malicki

Przemek Kata
19
Germina Fishing Team
Piotr Malicki

Norbert Łopuchin
20
GLAYHA TEAM POLAND
Szymon

Mieczysław
21
Gołgoł
Marek Gołaszewski

Tomasz Gołaszewski
22
GROM TEAM
Jacek Gromadzki

Gabriel Gromadzki
23
JASTA
Łukasz Ruciński

Dominik Ruciński
24
JMC Adventure Mazury Fishing Team
Marek Lessman

Michał Rymacki
25
KFP Watersports
Arkadiusz Kręźlewicz

Marta Kręźlewicz
26
KOSIORY TEAM
MICHAŁ STRYJEK

ANDRZEJ PAŹDZIORA
27
Leszczyki
Marcin

Przemek
28
Lucky John Polska
Kowalski Łukasz

Grzegorz Fydryszewski
29
Maciek
maciek

adrian
30
MANYFIK
Paweł Smoliński

Krzysztof Michalski
31
MANYFIK TEAM
Paweł Smoliński

Krzysztof Michalski
32
Mikado Fishing Team
Rafał Światłoń

Michał Załucki
33
Mikado Sicario
Kamil Grzelak

Jakub Fiećko
34
MIKADO SKY DREAM
Arkadiusz Chudy

Mariusz Walczyk
35
Monster Team
DAMIAN ŻMIJEWSKI

WŁODZIMIERZ STRYJEK
36
Młodzi Wilcy
Bartosz Nowicki

Krzysztof Blicharski
37
Okoń Olsztyn - Team Jack & Jameson Twich
Adrian Surynt

Łukasz Sokołowski
38
Okoń Olsztyn Team Dachland
Marek Markiewicz

Piotr Biernatowski
39
Paluszki
Hubert Paluch

Marek Paluch
40
PANDA Squad
Jacek Płanda

Michał Orłowski
41
PASJONACI MRĄGOWO
MARCIN MAZUR

MATEUSZ JAWORSKI
42
Power Canibal Team
Marcin Banaszek

Dawid Ciuchta
43
QUANTUM PRO TEAM
Piotr Skowroński

Mariusz Ligięza
44
qwe
qwe

qwe
45
Raven - Czarny Koń
Piotr Rybicki

Marcin Kucharczyk
46
ROKO Team
Mateusz Rozwadowski

Michał Kowalczyk
47
RÓZOWE GUMOFILCE
TOMASZ KOSIŃSKI

MACIEJ SUPIŃSKI
48
RYTEK TEAM
Marek Rytka

Mariusz Kazanecki
49
Sandacz Radom
Grzegorz Pająk

Aleksander Pająk
50
SANDOKAN SQUAD
Mikołaj Jankowski

Paweł Jagielski
51
Sea Devils
Ireneusz Wyszomirski

Roman Kalata
52
SOKÓŁ TEAM
Mateusz Łochnicki

Paweł Sokołowski
53
Starkis fishing
Giedrius Leipus

Jurek Stępień
54
Swallow Sky Fishing Team
Juliusz Swałowski

Bartłomiej Swałowski
55
Swimbait Team Przybylski Garnek
Przybylski Sławek

Garnek Marcin
56
Swojaki chłopaki 1
Zbigniew Szewczak

Marcin Tarara
57
SWOJAKI CHŁOPAKI 2
Roman Romaniuk

Arkadiusz Budrewicz
58
SZCZEPAN FISHING TEAM
Robert Szczepański

Tomasz Kamiński
59
Sztywno i na hak
Bartłomiej Jaszczur

Marcin Leśnikowski
60
SzumiGoł Okoń Olsztyn
Adam Szumilas

Roman Gołaszewski
61
Szydłoś & Rower Team
Andrzej Szydłowski

Łukasz Szymankiewicz
62
Team Bimbrownicy
Błażej Jabaji

Adam Fidura
63
Team Bondarenki
Aneta Figiel-Bondarenko

Paweł Bondarenko
64
Team Falkenberg
Kasia

Robert
65
Team Manix
Dominik Mańka

Paweł Gałek
66
Team Pniewo
Michał Deptula

Adam Kalinowski
67
Team Pułtusk
Łukasz Wójtowicz

Michał Deptuła
68
TOP SPIN
Jan Grajkowski

Andrzej Sitarz
69
Wataha Team
Arkadiusz Tański

Marek Smolik
70
Wędkarstwo Mazury
Damian Doda

Aleksandra Frankowska
71
WM Eldorado Team
Robert Kozłowski

Mateusz Milewicz
72
Wodomania Squad
Jacek Rosa

Łukasz Chmielewski
73
X-FISH.PL
Artur Kalisz

Tomasz Luba
74
ZAKAPIORY
Krzysztof Wałkuski

Radosław Gutowski
75
Zenus-Przemus
Przemek

Zenek
76
ZIEBAIT FISHING TEAM
Łukasz Zięba

Karolina Bonkiewicz
77
Ziółek & Metka
Marcin Ziółkowski

Gabriel Metka
78
ZZ LUBLIN
Mariusz Jurak

Tomasz Grobelski