Atomic Chicken


MLS

Informacje

Przedstawiamy nowość roku 2022, serię jerków w sześciu sprawdzonych wzorach:

  • fire tiger

  • roach

  • crucian

  • atomic chicken

  • blue

  • perch

Występują w wersjach wolno tonącej – 45g i szybko tonącej – 50g.

Jako wędkarz sportowy zdobyłem czterokrotnie mistrzostwo Polski i dwukrotnie vice mistrzostwo świata federacji CIPS.

Zawsze czegoś mi brakowało w ogólnie dostępnych przynętach, postanowiłem więc zrobić swoje, cel został osiągnięty.

Jerki pracują nawet przy wolnym prowadzeniu, płyną stosunkowo szeroko i podczas zakrętu pokazują brzuch, co jest bardzo istotne do prowokowania drapieżnika.

Prowadzenie jest proste i lekkie, nawet początkujący wędkarz poradzi sobie bez problemu, wystarczy nawet tylko przyspieszenie zwijania korbką i już jerk zrobi odpowiedni ruch prowokujący atak.

Matriał z jakiego są wykonane to tworzywo, w środku są puste a obciążenie stanowią stalowe kulki, które dodatkowo pełnią rolę wabika-grzechotki co szczególnie jest istotne przy bezwietrznej pogodzie.

Nie są ciężkie i można nimi łowić bez problemu cały dzień, nie męcząc ręki.

Kolory jakie zaprojektowaliśmy są z mojego doświadczenia jednymi z najbardziej skutecznych, trzy naturalne są imitacjami występujących u nas ryb a trzy pozostałe to kombinacje kolorów szczególnie interesujących szczupaki.

Produkowane są w okolicach Olsztyna, a wykonuje je w swojej pracowni Radosław Zaworski, który jest m.in. ojcem znanej na świecie marki produkującej Salmo.

Sama przyjemność wędkowania, polecam i zapraszam po Bayraktary!

Maciej Żejmo

Wszelkie pytania lub uwagi odnośnie zakupu woblera proszę zgłaszać na naszego maila ligamls@op.pl lub na telefon 506 436 616. Zapraszamy do kontaktu.